Wszystkie kategorie

Wiadomości

Strona główna > Aktualności > Wiadomości

Wiadomości

Nowy rozdział widma spójności Tongxin

Czas: 2022-03-18 Trafienia: 55

WeChat Image_20220318135104

Nowy rok, nowy początek.

„Nowy rozdział spektrum spójności Tongxin” Konferencja biznesowa SRM Xinyuan dotycząca nowej energii odbyła się z sukcesem 11 lutego 2022 r. Ze względu na zapobieganie epidemiom i kontrolę oraz inne czynniki, nasze spotkanie biznesowe przybrało formę spotkania online.

W konferencji wzięli udział dealerzy, usługodawcy i partnerzy z całego kraju. Jesteśmy zorientowani na rynek, dążymy do wysokiej jakości produktów, jednoczymy się z Xinxin, nigdy nie zapominamy o naszej pierwotnej intencji i dzielimy misję, aby przygotować się do rozwoju nowej energii SRM Xinyuan. Zgromadzi siłę dla przyszłości nowej marki energetycznej SRM Xinyuan i pobudzi nowe pojazdy energetyczne SRM Xinyuan, aby zabłysły w dziedzinie zielonej logistyki.

Na tym spotkaniu dokonaliśmy głębokiego wznowienia roku 2021 i obszernego planu roku 2022, który jest pełen możliwości.

Patrząc wstecz 2021

——SRM Xinyuan new energy intensywnie pracuje, dąży do postępu przy zachowaniu stabilności, nieustannie gromadzi energię potencjału rozwojowego, realizuje wszechstronne postępy praktycznymi działaniami, podkreśla trend marki dumnymi osiągnięciami, została wysoko oceniona przez rynek własną wszechstronną siłą .

Outlook 2022

Nowa energia SRM Xinyuan wciąż się rozwija! Oddaj hołd elegancji czasów sercem rzemieślnika; Napisz nowy rozdział z odwagą działania. Wykorzystaj złoty wiek rozwoju pojazdów użytkowych o nowej energii i solidnie promuj zupełnie nową strategię energetyczną.

Qi Xin walczy 2022! Walcz, aż wygrasz!

Podczas spotkania szefowie wszystkich sektorów działu nowej energii Xinyuan szczegółowo podzielili się informacjami na temat „produktów nowej energii Xinyuan, planowania rynku, strategii sprzedaży, strategii usług, nowej ścieżki innowacji marketingowych, wsparcia finansowego” SRM Xinyuan.

WeChat Image_20220318134915

Na koniec Wang Jian, dyrektor generalny nowej dywizji Xinyuan, dokonał podsumowania spotkania. Pod hasłem „Dlaczego nowa energia Xinyuan może wygrać w 2022 roku”, prezydent Wang przeanalizował jedną po drugiej, od szans rynkowych do naszych zalet. Niezależnie od tego, czy jest to polityka narodowa, czy trend czasu, nowa energia motoryzacji jest nie do powstrzymania. Oprócz pięciu powszechnych w branży możliwości, nasza nowa energia SRM Xinyuan ma więcej unikalnych zalet, które pozwalają nam się wyróżnić - trzymaj się linii jakości, a jedynym zobowiązaniem w branży jest zagwarantowanie jakości super długich akumulatorów dla 6 lat czyli 300000 kilometrów, jednocześnie ma też bogaty rodowód produktowy i nie bojący się trudności zespół, co w pełni tłumaczy determinację do zwycięstwa w 2022 roku.

WeChat Image_20220318134922

Na ścieżce szybkiego rozwoju nowych pojazdów użytkowych do produkcji energii powinniśmy realizować współdzielenie sojuszy, wspólnie budować wielowymiarowy i zintegrowany ekosystem sojuszy, osiągać wyniki korzystne dla wszystkich i osiągnąć wszechstronny rozwój nowej marki energetycznej SRM Xinyuan.